מי אנחנו
  איילון פנסיה:
איילון פנסיה וגמל בע"מ מנהלת קרנות פנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות. כעמית בחברה תוכל להשקיע את כספי החיסכון במגוון מסלולי השקעה, לרבות מסלולים כשרים על פי ההלכה. החברה מחויבת לשירות איכותי לעמיתיה. כעמית בקרנות הפנסיה תהנה מכיסויים נרחבים ומקיפים במיוחד.
 
     
     המרכז לביטוח פנסיה חובה - דליאלון סוכנות לביטוח פנסיוני (2011) בע"מ :
סוכנות לביטוח הנסמכת על הניסיון רב השנים של הצוות המוביל שלה (ראה להלן) בתחומי הביטוח הפנסיוני והאינטרנט ועל השקעות כספיות בפיתוח טכנולוגיה מתקדמת .
הסוכנות חרטה על דגלה להפוך את העולם הפנסיוני לנגיש וברור ולאפשר למעסיקים במשק הישראלי לנצל את הטכנולוגיה לצורך ניהול ההסדרים הפנסיוניים של עובדיהם בקלות וביעילות.
 


הצוות המוביל
      גלעד שמחוני:
שימש כשותף בכיר בצוות ההקמה המקצועי של הסוכנות.
בוגר אוניברסיטת חיפה בכלכלה ומוסמך במנהל עסקים, בעל ניסיון של כ- 15 שנים בעולם הביטוח, עד שנת 2010 שימש כחבר הנהלה בקבוצת הביטוח הפניקס.
במסגרת תפקידו כסמנכ"ל השיווק והפיתוח העסקי של הפניקס הקים וניהל את פעילות האינטרנט של הקבוצה.
       
       עופר קריב:
שותף בכיר בצוות המוביל של הסוכנות.
בוגר אוניברסיטת ת"א במשפטים, בעל ניסיון של כ-15 שנים בעולם הביטוח. מנהל בסוכנות הביטוח "קריב", סוכנות ביטוח וותיקה הקיימת מאז שנות ה-70 ואשר מתמחה בניהול הסדרים פנסיוניים של עובדים אצל סוגים רבים ומגוונים של מעסיקים מהגדולים במשק.
ofer@pensiahova.co.ilרוצה שנתקשר אליך?
רוצה לכתוב לנו?
לחץ כאן ליצירת קשר
כל הזכויות שמורות © דליאלון סוכנות לביטוח פנסיוני (2011) בע"מ          Spec: IT Solutions | Interface Design: UXpert | Graphics: Hila Design | Development: DIS